SZKOŁA PODSTAWOWA im. gen. Franciszka Dzierzykraja Morawskiego w PUDLISZKACH Dziennik Internetowy 
  Login or Zarejestruj się
•  Home  •  Dokumenty Szkoły  •  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  • KONTAKT  • Przetargi  • Ochrona Danych Osobowych  •
 Godło Polski 
 Szkoła Partnerska 
FRIEDRICH - TSCHANTER - OBERSCHULE EILENBURG
Historia współpracy.
 Innowacje 
2015/2016
- Innowacje „Matematyka praktyczna, inspirująca, czarująca – matematyka inaczej…”

2014/2015
- Kęs z sensem
- Magia czytania
- Magiczny świat papieru…
- Razem możemy więcej
- Równe szanse – równy start
 Ankiety 
Czy Święto Latawca było fajna imprezą?

Tak, super...
Fajne
Takie sobie
Raczej słabe
Nie fajne



Wyniki
Ankiety

Głosów: 174
Komentarzy: 298
 Menu 
· Strona główna
· Absolwenci
· Kontakt
· Ankiety
· Archiwum
· Bmi
· Downloads
· Dziennik użytkownika
· FAQ
· Forum
· Kalendarz
· mtsf
· Przetargi
· Recenzje
· Sekcje
· Szukaj
· Top
· Twoja opinia
· Twoje konto
· Web Links
· Wyślij Newsa
· Zawartość
 Szczęśliwy Numer 
na dzień:       ®

13.11.2018

Regulamin
 Kogo my tu mamy? 
Witaj!

anonimowy

Nick
Hasło
KodKod
Podaj Kod
Zarejestruj

Członkostwo:
Ostatni: zzyytt
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 1449

Online [50]:
Gości: 50
Użytkowników: 0
Odwiedzin:
Dzisiaj: 4678
Wszystkich: 19934731
 Info od Admina 

Re: Gdzie ustawić zestaw nagłośnieniowy w czasie przerwy? (Wynik: 1)
przez lovelin1987 dnia 16-08-2017 o godz. 04:22:17

Yeezy Boost 350 [www.yeezyboost350.us.com]

Air Max 2017 [www.max2017.us]

Nike Air Max 2017 [www.max2017.us]

Max 2017 [www.max2017.us]

Nike Vapormax [www.vapor-max.org]

Vapormax [www.vapor-max.org]

Air Vapormax [www.vapor-max.org]

Nike Air Vapormax [www.vapor-max.org]

Vapor Max [www.vapor-max.org]

Yeezy Boost 350 V2 [www.yeezyboost350v2.com]

Adidas Yeezy [www.yeezyboost350v2.com]

Spinner Fidget [www.spinnerfidgettoy.us]

Yeezy Boost [www.yeezyboost350v2.com]

Ray Ban Outlet [www.raybanoutletclearance.com]

Yeezy Boost 350 V2 [www.yeezyboost350v2.com]

NFL Jerseys [www.nfljerseys.us]

Longchamp [www.longchampbags.us.com]

Longchamp Outlet [www.longchampbags.us.com]

Longchamp Hnadbags [www.longchampbags.us.com]

Longchamp Bags [www.longchampbags.us.com]

Adidas Yeezy [www.yeezyboost350v2.com]

Adidas UK [www.adidas-uk.org.uk]

Yeezy shoes [www.yeezy-shoes.us.com]

Yeezys shoes [www.yeezy-shoes.us.com]

Yeezys [www.yeezy-shoes.us.com]

Yeezy [www.yeezy-shoes.us.com]

Ray-Ban Sunglasses [www.raybansunglasses.ca]

Yeezys [www.yeezy-shoes.us.com]

Yeezys Shoes [www.yeezys.org]

Yeezy [www.yeezy-shoes.us.com]

Kade Sapde [www.kade-sapde.us.com]

Adidas Outlet [www.adidasoutlets.us.com]

Nike Store [www.nike-stores.fr]

Adidas Outlet [www.adidasoutlets.us.com]

Under Armour Outlet [www.underarmouroutlet.us.com]

Under Armour [www.underarmouroutlet.us.com]

Under Armour Outlet Online [www.underarmouroutlet.us.com]

Timberland [www.timberlanduk.org.uk]

Jordan 12 [www.jordan12.us]

Nike Air Max [www.nikeairmax.us]

Air Max [www.nikeairmax.us]

Nike Max [www.nikeairmax.us]

Toms Outlet [www.outlettoms.us]

Adidas Ultra Boost [www.ultraboostuncaged.us]

Ultra Boost [www.ultraboostuncaged.us]

Adidas Ultra [www.ultraboostuncaged.us]

Ultra Boost Uncaged [www.ultraboostuncaged.us]

MLB Jerseys [www.mlb-jerseys.us]

Adidas NMD R1 [www.adidas-nmds.com]

Adidas NMD [www.adidas-nmds.com]

Nmds [www.adidas-nmds.com]

Adidas NMD R2 [www.adidas-nmds.com]

Yeezy Boost 350 [www.yeezyboost350.us.com]

Oakley Outlet [www.oakleyoutlet.net.co]

Kate Spade Outlet [www.katespadeoutlets.us]

Adidas Outlet [www.adidasoutlets.us.com]

Nike Air Max 90 [www.nikeairmax-90.com]

Air Max 90 [www.nikeairmax-90.com]

Nike Air Max [www.nikeairmax.us]

Timberland Outlet [www.timberland-outlet.us]

Timberland Outlet Online [www.timberland-outlet.us]

Timberland [www.timberlanduk.org.uk]

Adidas NMD [www.adidas-nmds.com]

Adidas EQT [www.adidaseqt.com]

Ralph Lauren [www.ralphlaurens.org.uk]

Toms Outlet [www.outlettoms.us]

Toms Shoes [www.tomsoutlet-online.us.com]

Toms Shoes Outlet Online [www.tomsoutlet-online.us.com]

Jordan 4 [www.jordan4.us]

Cheap Jordan [www.cheapjordan-shoes.com]

Adidas NMD [www.adidas-nmds.com]

Jordan Shoes [www.jordan-shoes.in.net]

Kate Spade Outlet [www.katespadeoutlets.us]

Longchamp Outlet [www.longchampbags.us.com]

[ Odpowiedz na to | Główny ]

Web site powered by PHP-Nuke

JASTPA
2003

PUDLISZKI
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.092 sekund

:: skyLineBlue phpbb2 style by Volize Web Solutions :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::