Meble na wymiar są niezbędne w loftach

Lofty to mieszkania, które nie są już tak często pokazywane w mediach, jak jeszcze kilka lat temu. Wtedy były sensacją i kto tylko mógł, rzucał się właśnie na lofty. Czy ich popularność dzisiaj spadła? Wręcz przeciwnie – powoli zaczynają być czymś normalnym, ponieważ rozumiemy, że jest to przestrzeń, w której naprawdę warto zamieszkać. – www.sall.pl/jak-pielegnowac-meble

Co więcej, takiej przestrzeni jest obecnie znacznie więcej, ponieważ nie musimy już walczyć na noże z innymi chętnymi o kilka mieszkań, które w danym roku pojawiają się w mieście. Ofert jest więcej, więc możemy realnie planować zamieszkanie właśnie tam. Naturalną koleją rzeczy jest tutaj powstanie odpowiednich firm, które zadbają o stylowe wyposażenie naszych loftów. Zwykłe meble się tam nie sprawdzą.

Dlaczego meble na wymiar?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest jak najbardziej sztampowa. Meble industrialne na wymiar do salonu producent mebli loftowych przygotuje na takich samych zasadach, jak do tej pory tworzyliśmy meble do przedpokoju, szafy zabudowane czy meble kuchenne – potrzebujemy idealnego wykorzystania przestrzeni, mamy dokładny plan na nasze wnętrza i nie zamierzamy iść na żadne kompromisy. Do salonu jednak rzadziej kupowaliśmy mebla na wymiar. Dlaczego meble loftowe na wymiar dla klienta powinny się pojawiać we wszystkich pomieszczeniach w lofcie?

Nietypowe wnętrze, nietypowy mebel

Jest to efekt bardzo prostego i tak naprawdę oczywistego zjawiska: loft to mieszkanie, które ma nietypowe gabaryty. Nawet jeśli będzie zaadaptowane tak, by udawać zwykłe mieszkanie, pewnie będzie oferowało nieporównanie wyższe pomieszczenia. Jeśli w takich warunkach nie skorzystamy z usług producenta mebli loftowych, znajdziemy się w sytuacji, w której wykorzystane przez nas meble będą prezentowały się niespecjalnie i nie umożliwią nam uzyskania odpowiedniego efektu. – www.sall.pl

Wyobraźmy sobie, że komoda w typowym mieszkaniu jest o trzydzieści procent niższa. Byłoby to dziwne, prawda? Taki efekt w lofcie uzyskuje się stosując typowe meble, a zupełnie pomijany jest już tutaj fakt, że w przypadku mebli industrialnych na wymiar stosuje się inne wykończenia i materiały, niż dominują na rynku. Można oczywiście znaleźć różne oferty, ale poszukiwanie nietypowych gabarytów i równocześnie nietypowego wzornictwa to zadanie wyjątkowo wymagające i nawet jeśli ktoś lubi rozglądać się za meblami, nie znajdzie na to dość czasu.

Dodaj komentarz